Įmonių atstovai aktyviai domisi VMI išmaniąja mokesčių administravimo sistema (i.MAS)

Įmonių atstovai aktyviai domisi VMI išmaniąja mokesčių administravimo sistema (i.MAS)

SIS ekspertai pastaruoju metu sulaukia daug klausimų apie netrukus, nuo spalio 1 d., įsigaliosiančią mokesčių administravimo sistemą i.MAS: e-važtaraščių (i.VAZ) ir e-sąskaitų faktūrų (i.SAF) pateikimą Valstybinei Mokesčių Inspekcijai.

Kadangi verslui siūlome efektyvius elektroninių duomenų mainų sprendimus ir turime pasitikėjimą rinkoje, SIS komanda aktyviai konsultuoja įmonių ir jų finansų vadovus, kokie sprendimai gali būti efektyviausi ir integruojami į jau įmonėse veikiančias verslo valdymo sistemas.

Nauji pakeitimai kelia daug klausimų: įmonių atstovams labiausiai rūpi, kaip techniškai, pagal reikalavimus, padaryti, kad krovinys išvyktų su važtaraščiu, kaip suderinti vairuotojo ir buhalterijos darbą, nes gyvenime ne viskas taip sėkmingai klojasi, kaip tikimasi. Verslo atstovams svarbu, kada jiems bus suteikta galimybė susipažinti su bandomąja programos versija.

SIS komanda suprantame verslo lūkesčius ir nerimą bei siekį veikti pagal įstatymų reikalavimus, todėl iki spalio 1 dienos taip organizuojame darbą, kad visiems, kuriems reikia konsultacijos ar paslaugų, o gal ir individualių sprendimų, mes galėtumėme padėti laiku ir tinkamai.